4.kolo družstev - body připisovali žáci

tenis klubu Jindřichův Hradec

TK Soběslav A – Dospělí „A“ (6:3)

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bučinský Václav
1
Hrbek Vít (H)
1
6:0
6:1
12
1
2
0
1
0
2.
Čáp Jiří
1
Chrstoš Michal
1
0:6
6:3
0:6
6
15
1
2
0
1
3.
Bicerová Renáta
3
Skřebská Martina (H)
1
6:1
3:6
4:6
13
13
1
2
0
1
4.
Holasová Denisa
1
Baštová Irena
1
6:0
6:1
12
1
2
0
1
0
5.
Staněk Štěpán
1
Vlk Jan
1
6:2
1:6
6:3
13
11
2
1
1
0
6.
Holas Jan
1
Hirsch Roman
1
6:2
1:6
6:3
13
11
2
1
1
0
7.
Bicerová Renáta
Holasová Denisa
3
1
Skřebská Martina (H)
Baštová Irena
1
1
6:1
6:0
12
1
2
0
1
0
8.
Čáp Jiří
Vilímek Dušan
1
1
Hrbek Vít (H)
Chrstoš Michal
1
1
6:4
3:6
1:0
10
10
2
1
1
0
9.
Bučinský Václav
Holas Jan
1
1
Vlk Jan
Hirsch Roman
1
1
3:6
6:1
0:1
9
8
1
2
0
1
100
71
15
9
6
3

Dospělí „B“ – TJ Smrčina Horní Planá (4:5)

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pech Jaroslav
1
Klik Milan
1
6:2
4:6
6:3
16
11
2
1
1
0
2.
Fiala Gustav
1
Čerkl Michal
1
7:5
6:1
13
6
2
0
1
0
3.
Fiedler Stanislav
1
Škabroud Lubomír
1
1:6
3:6
4
12
0
2
0
1
4.
Andráško Vít
1
Keltner Martin
1
6:4
2:6
6:1
14
11
2
1
1
0
5.
Chytrová Zuzana
1
Vopátková Jana
1
2:6
1:6
3
12
0
2
0
1
6.
Pavlatová Lenka
1
Škabroudová Lucie
1
4:6
3:6
7
12
0
2
0
1
7.
Veselý Damián
Fiedler Stanislav
1
1
Škabroud Lubomír
Čerkl Michal
1
1
4:6
6:1
0:1
10
8
1
2
0
1
8.
Fiala Gustav
Andráško Vít
1
1
Klik Milan
Keltner Martin
1
1
6:3
6:4
12
7
2
0
1
0
9.
Chytrová Zuzana
Pavlatová Lenka
1
1
Vopátková Jana
Škabroudová Lucie
1
1
1:6
4:6
5
12
0
2
0
1
84
91
9
12
4
5

Starší žáci – TJ TK MANE Hluboká n.V. (5:4)

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bartušek Tomáš
4
Barták Matěj
4
6:7
1:6
7
13
0
2
0
1
2.
Kříž Nikolas (H)
3
Mach Jan
3
1:6
0:6
1
12
0
2
0
1
3.
Klimeš Prokop (H)
3
Šťastný Jan
1
6:2
6:0
12
2
2
0
1
0
4.
Šachl Petr Samuel
1
Knietel Pavel Martin
1
6:0
7:5
13
5
2
0
1
0
5.
Malá Eliška (H)
3
Zemková Emma (H)
3
6:4
3:6
6:0
15
10
2
1
1
0
6.
Volárová Adéla
3
Zíková Šárka
1
6:1
6:1
12
2
2
0
1
0
7.
Bartušek Tomáš
Klimeš Prokop (H)
4
3
Barták Matěj
Knietel Pavel Martin
4
1
2:6
6:4
1:0
9
10
2
1
1
0
8.
Kříž Nikolas (H)
Matoušek David
3
1
Mach Jan
Šťastný Jan
3
1
4:6
2:6
6
12
0
2
0
1
9.
Malá Eliška (H)
Volárová Adéla
3
3
Zemková Emma (H)
Zíková Šárka
3
1
6:0
3:6
0:1
9
7
1
2
0
1
84
73
11
10
5
4

TK ZVVZ Milevsko A – Ml.žáci „A“ (4:5)

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Voborský Štěpán
4
Ježek Petr
3
6:3
5:7
1:6
12
16
1
2
0
1
2.
Zábranský Josef
3
Novák Lukáš
3
4:6
4:6
8
12
0
2
0
1
3.
VALHODOVA MARIE
4
Nováková Markéta
1
6:0
6:0
12
0
2
0
1
0
4.
Kahounová Nela
3
Krejčí Magdalena
1
6:0
6:1
12
1
2
0
1
0
5.
Špánek Adam
4
Křivánek Miroslav
3
6:2
6:4
12
6
2
0
1
0
6.
Pecháček Matěj
3
Matoušek David
1
1:6
1:6
2
12
0
2
0
1
7.
VALHODOVA MARIE
Kahounová Nela
4
3
Nováková Markéta
Krejčí Magdalena
1
1
6:3
6:0
12
3
2
0
1
0
8.
Voborský Štěpán
Špánek Adam
4
4
Novák Lukáš
Křivánek Miroslav
3
3
3:6
6:7
9
13
0
2
0
1
9.
Zábranský Josef
Pecháček Matěj
3
3
Ježek Petr
Matoušek David
3
1
1:6
0:6
1
12
0
2
0
1
80
75
9
10
4
5

Ml.žáci „B“ – TK Ostrovec (6:3)

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ryšavý Tadeáš
1
Kabátek Kryštof
1
6:0
6:1
12
1
2
0
1
0
2.
Novák Filip Zdeněk
1
Klimeš Jan
1
6:2
6:4
12
6
2
0
1
0
3.
Ježková Alice
1
Vepřovská Natalie
1
6:0
6:3
12
3
2
0
1
0
4.
Nováková Adéla
1
Pekárková Adéla
1
1:6
6:4
4:6
11
16
1
2
0
1
5.
Cakl Sebastián
1
Hackerschmied Adam (H)
1
6:1
6:2
12
3
2
0
1
0
6.
Kadlec Filip
1
Vallet Tim
1
1:6
1:6
2
12
0
2
0
1
7.
Nováková Adéla
Holická Justýna
1
1
Vepřovská Natalie
Pekárková Adéla
1
1
6:0
6:0
12
0
2
0
1
0
8.
Ryšavý Tadeáš
Novák Filip Zdeněk
1
1
Kabátek Kryštof
Klimeš Jan
1
1
6:3
6:4
12
7
2
0
1
0
9.
Cakl Sebastián
Kadlec Filip
1
1
Hackerschmied Adam (H)
Vallet Tim
1
1
3:6
4:6
7
12
0
2
0
1
92
60
13
6
6
3