Důležité výhry našich "nejstarších" družstev

Tenis klubu Jindřichův Hradec

V 5.kole soutěže smíšených družstev zaznamenali výhry obě naše družstva dospělých.

Družstvo „A“ vyjíždělo k zápasu do Velešína v sobotu 10.6.2017 a utrpělo těsnou, ale dramatickou výhru 4:5 (z pohledu domácích). Hráči týmu si tím ujistili průběžnou sedmou příčku v soutěži a získali jednobodový náskok před svým dalším soupeřem z Dačic.

Právě Centropen Dačice přijede na naší domácí půdu již tuto sobotu 17.6.2017. Našemu týmu držíme palce.

LTC Velešín B – DOSPĚLÍ „A“ (4:5)

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vácha Daniel
1
Hrbek Vít (H)
1
4:6
1:6
5
12
0
2
0
1
2.
Tůma Petr
1
Chrstoš Michal
1
2:6
1:6
3
12
0
2
0
1
3.
Persánová Klára
4
Sousedíková Andrea
1
6:1
6:1
12
2
2
0
1
0
4.
Bartošová Lenka
1
Chytrová Zuzana
1
6:1
6:0
12
1
2
0
1
0
5.
Sláma Ladislav
1
Hirsch Roman
1
3:6
2:6
5
12
0
2
0
1
6.
Rozkošný Jakub
1
Veselý Damián
1
3:6
6:3
1:6
10
15
1
2
0
1
7.
Persánová Klára
Bartošová Lenka
4
1
Sousedíková Andrea
Chytrová Zuzana
1
1
6:1
6:0
12
1
2
0
1
0
8.
Tůma Petr
Švec Jaroslav
1
1
Hirsch Roman
Veselý Damián
1
1
7:6
6:3
13
9
2
0
1
0
9.
Sláma Ladislav
Rozkošný Roman
1
1
Hrbek Vít (H)
Chrstoš Michal
1
1
2:6
3:6
5
12
0
2
0
1
77
76
9
10
4
5

Ani naše „B“ družstvo dospělých se nenechalo zahanbit a před domácím publikem vybojovalo jednoznačnou výhru 7:2 proti družstvu TJ Spartak Trhové Sviny B. Tato výhra přinesla důležité body do tabulky soutěže a naše družstvo srovnalo body právě se svým soupeřem. Naši reprezentanti však mají jeden zápas k dobru. Prozatím tak zůstanou na průběžném devátém místě.

Již tuto sobotu 17.6.2017 vyjíždějí hráči k nelehkému soupeři do Pelhřimova.

 

Dospělí „B“ – TJ Spartak Trhové Sviny B (7:2)

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vlk Martin
1
Trmal Zbyněk
1
7:6
7:5
14
11
2
0
1
0
2.
Koubek Vlastimil
1
Vik Daniel
1
3:6
5:7
8
13
0
2
0
1
3.
Fiedler Stanislav
1
Ondok Václav
1
6:4
6:4
12
8
2
0
1
0
4.
Andráško Vít
1
Fencl Jan
1
2:6
7:5
4:6
13
17
1
2
0
1
5.
Baštová Irena
1
Ekslerová Kateřina
1
6:4
6:3
12
7
2
0
1
0
6.
Pavlatová Lenka
1
Ježková Aneta (H)
1
6:3
7:6
13
9
2
0
1
0
7.
Pech Jaroslav
Koubek Vlastimil
1
1
Trmal Zbyněk
Vik Daniel
1
1
6:2
6:1
12
3
2
0
1
0
8.
Vlk Martin
Fiedler Stanislav
1
1
Ondok Václav
Fencl Jan
1
1
7:5
7:5
14
10
2
0
1
0
9.
Baštová Irena
Pavlatová Lenka
1
1
Ekslerová Kateřina
Ježková Aneta (H)
1
1
6:4
6:2
12
6
2
0
1
0
110
84
15
4
7
2