21.8.2017 – turnaj ČTS (C) kat. 5, Jindřichův Hradec

Třetí víkend v srpnu pořádal Tenis klub JH za podpory města Jindřichův Hradec celostátní turnaj ČTS (C), díky velmi dobré obsazenosti se tento turnaj posunul do kategorie 5, která nebývá na jihu Čech až tak obvyklá a tak jsme po právu hrdí, že se naše turnaje těší velké oblibě hráčů s vysokou bodovou hodnotou a postavením v žebříčku ČTS a tomu odpovídá i kvalitní hra, motivace a velká zkušenost pro naše domácí borce. Většině domácích se podařilo projít přes první kolo a připsali si tak cenné body do žebříčku ČTS (Fiala, Šachl, Bryol, Ryšavý, Matoušek), těmto borcům se však přes další kola projít nepodařilo a tak se pavoukem prokousávali jasní favorité turnaje. K naší radosti to byli Prokop Klimeš a Nikolas Kříž, kteří bojují za TK JH v soutěži družstev a jsou oporou našeho týmu v lize starších žáků a tak svedl pavouk do finále zrovna tyto dva hráče. Šťastněji z tohoto finále vyšel Prokop Klimeš a připsal si tak 40 bodů do žebříčku ČTS.

Do čtyřher se přihlásilo jedenáct dvojic a bylo jasné, že se bude jednat opět o velice pohledný tenis. Pro cenné vítězství si došli zkušený Nikolas Kříž (2005) a domácí David Matoušek (2007). Zástupci klubu se tak mohli velmi radovat z velkého úspěchu všech domácích borců.